IT послуги

Щоб отримати кваліфіковану допомогу в усуненні неполадок з роботою комп’ютера, ноутбука або планшета, Вам необхідно просто зателефонувати або відправити запит в IQIT. Вам зовсім не обов’язково привозити обладнання до нас, адже наші фахівці безкоштовно приїдуть до Вас.

Компанія IQIT пропонує IT послуги за такими напрямками:

Установка, переустановка, оновлення операційної системи

Ми допоможемо Вам вибрати необхідну версію ОС, підкажемо всі плюси і мінуси кожної операційної системи і зробимо всі необхідні роботи по установці.

Детальніше…

Встановлення та налаштування програмного забезпечення

Кожне підприємство використовує безліч програм для ведення бухгалтерської (MEDoc, Арт-Звіт, Клієнт-Банк, 1С) та професійної (MS Office, Adobe Reader, The Bat !, Skype, AutoCAD, 3Ds MAX) діяльності. Ми допоможемо Вам з установкою і налаштуванням програм, які Вам необхідні, а також порекомендуємо новинки, які зможуть допомогти Вашій роботі.

Ремонт, налаштування та обслуговування Комп’ютера

Якщо Ваш комп’ютер став повільно працювати, періодично вимикається або взагалі не включається, звертайтеся до нас. Наші фахівці проведуть діагностику, і після установки причини несправності зроблять необхідні маніпуляції для нормалізації роботи.

Детальніше…

Установка антивіруса, видалення і лікування вірусів

У мережі живе безліч вірусів і шкідливих програм. Залежно від того, з якими програмами Вам доводиться працювати за комп’ютером, наші фахівці не тільки порекомендують Вам хороший антивірус, а й подбають в цілому про безпеку вашого залізного помічника.

Детальніше…

Абонентське IT обслуговування підприємств

Компанія IQIT пропонує підприємствам співпрацю на постійній основі для забезпечення його IT діяльності. Вам більше не потрібно тримати системного адміністратора, ми візьмемо на себе всі його обов’язки. При цьому Ви зможете істотно заощадити на зарплаті, соціальних виплатах, утриманні робочого місця і багато іншого.

Детальніше…

модернізація комп’ютера

Ніщо не стоїть на місці, особливо це відноситься до IT індустрії. IQIT не перестає стежити за всіма новинками і з великим задоволенням допоможе Вам і підкаже з усіх питань IT.

Дистанційне адміністрування

Для вирішення більшості питань і неполадок з комп’ютером, ПЗ немає необхідності викликати системного адміністратора оскільки швидше за все є можливість вирішити проблему з комп’ютером дистанційно.
Якщо Ви перебуваєте за містом або у відрядженні і у Вас немає можливості звернутися в комп’ютерний сервіс, ми зможемо допомогти Вам віддалено. Крім того, за допомогою спеціальних програм Ви зможете контролювати роботу Ваших співробітників, навіть якщо Ви не перебуваєте з ними в офісі.

Детальныше…

Підключення периферійних пристроїв

Разом з комп’ютером ми часто використовуємо велику кількість додаткових пристроїв (принтери, сканери, колонки, модеми, ігрові пристрої та ін.). Зверніться до нас, і ми допоможемо Вам грамотно налаштувати і оптимізувати діяльність усіх периферійних пристроїв.

Відновлення даних

Ви працювали над важливим проектом, але несподівано комп’ютер припинив роботу і всі дані були втрачені? Не поспішайте опускати руки, просто зателефонуйте або напишіть нам, і ми зробимо все необхідне для відновлення втраченої інформації.

Налаштування локальної мережі та Інтернет

Компанія IQIT налаштує, оптимізує і грамотно прокладе локальну мережу в Вашому офісі чи вдома. Ми допоможемо з вибором провайдера, налаштуванням Wi-Fi і забезпечимо підключення до всесвітньої павутини Інтернет.

Створення сайтів, банерів та логотипів

Наші кваліфіковані дизайнери і програмісти не просто зроблять Вам сайт або логотип, але і нададуть професійну консультацію про способи залучення клієнтів за допомогою грамотної подачі інформації на сайті. IQIT – це завжди якісні та доступні IT-послуги.

Більш детальну інформацію про послуги компанії Ви зможете отримати по телефону, у нас в офісі або залишивши свій запит на пошті. Ми завжди раді Вам допомогти!