Обслуговування комп’ютерів в Києві

Обслуговування комп'ютера в Києві

Сучасний комп’ютер це сукупність програмних та апаратних засобів які вимагають комплексний підхід в обслуговуванні комп’ютера. Наші фахівці визначать оптимальну конфігурацію налаштувань Вашого комп’ютера, оптимізують його фізичну (апаратну) архітектуру (hardware) і проведуть тонке налаштування операційної системи і встановленого програмного забезпечення (software).

Ви помітили, що Ваш комп’ютер став працювати повільніше, шумить, а, можливо, взагалі не хоче включатися? Швидше за все, ваш комп’ютер потребує обслуговування і, можливо, чистки. Комп’ютер це складний пристрій, сервісне обслуговування комп’ютера повинно проводитися безпосередньо фахівцями і професіоналами. Не намагайтеся самостійно усунути несправність, як правило, це призводить до ще більших проблем.

ЦіниВам варто лише зателефонувати  і домовитися про підходящий час і місце зустрічі з нашим фахівцем. Після проведення діагностики та установки причини несправності ПК, буде зроблено розрахунок вартості обслуговування комп’ютера відповідно до прайсу. Наші ціни на обслуговування комп’ютера в Києві начитаються від 50 грн. за пристрій. З нашими цінами ви можете ознайомитись в розділі ЦІНИ.

У наших фахівців з обслуговування комп’ютера на дому і в офісі є можливість налаштувати ваш ПК і вирішити вашу проблему дистанційно, через мережу Інтернет. Для віддаленого обслуговування нам не потрібно виїжджати до Вас, тому вирішення проблеми з комп’ютером відбувається в рази швидше.

Під обслуговуванням комп’ютера ми маємо на увазі вирішення таких проблем як:

 • Не завантажується операційна система (Windows, Linux, MacOS);
 • Повільно завантажується операційна система;
 • Комп’ютер «гальмує», ПК працює повільно;
 • Спостерігаються збої в роботі системи;
 • Збої в роботі програмного забезпечення (програма не вантажиться або «вирубується», інші проблеми);
 • Перегрів центрального або графічного процесора;
 • Комп’ютер зависає, висне;
 • Пропав або некоректно працює звук або відео в браузері, програмі або в операційній системі;
 • Не працює, відключається або працює зі збоями мережеве з’єднання Інтернет;
 • Проблеми з периферійними пристроями (не друкує принтер, не працює миша або клавіатура, інше);
 • Інші проблеми.

Обслуговування комп'ютера в КиєвіПричин тієї чи іншої проблеми з ПК може бути багато. Наприклад, банальна відсутність мережі Інтернет або збої в її роботі можуть бути наслідком: пошкодженого мережевого кабелю, роботи шкідливого ПО, налаштувань мережі, некоректної роботи служб операційної системи, конфлікту в роботі несумісних програм, блокування засобів захисту (мережевого екрану, антивірусу) а також багатьох інших причин. Недосвідчений користувач може витратити не одну годину в пошуках причини неполадок. Наші фахівці з обслуговування комп’ютера в Києві швидко зможуть визначити причину несправності й усунути її.

Безкоштовної додатковою послугою від IQIT до усунення неполадки та обслуговування комп’ютера в Києві є чищення і оптимізація операційної системи. За час роботи операційна система комп’ютера засмічується всіляким інформаційним непотребом, видалення якого нерідко призводить до зростання продуктивності. Оптимізація налаштувань операційної системи передбачає встановлення максимально ефективних значень і параметрів для збільшення продуктивності, швидкодії і швидкості завантаження ПК. Оптимізація налаштувань комп’ютера проводиться разово, але постійно змінюється, в наслідок оновлень, середа операційної системи не рідко обнуляє деякі налаштування оптимізації.

Обслуговування комп'ютера в Києві

Часто важливим фактором при зверненні до фахівців з обслуговування комп’ютера є конфіденційність особистої і корпоративної інформації. Компанія IQIT готова надати гарантії нерозголошення особистої та корпоративної інформації клієнтів. Наші фахівці намагаються працювати відповідально і делікатно. За запитом клієнта ми можемо запропонувати підписати договір про нерозголошення отриманої в результаті взаємодії інформації.

Ви завжди можете звернутися за допомогою до наших фахівців, а якщо Ви живете в районі Дарниця, ми будемо у Вас вже через 15 хвилин!

Якщо у Вас виникнуть проблеми з комп’ютером в Києві і Ви вирішите скористатися допомогою нашої компанії – Вам будуть надані наступні послуги:

 • безкоштовна первинна консультація по телефону
 • діагностика комп’ютера
 • калькуляція вартості ремонту або налаштування комп’ютера
 • кваліфікована допомога в усуненні проблем
 • докладна консультація від майстра, з питань запобігання повторення проблем з ПК.

Ми завжди будемо раді допомогти, Вам залишається тільки подзвонити або написати нам.