Створення сайтів

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Опишіть головні вимоги до сайту

Створення сайтів

Новий рівень сучасного дизайну в поєднанні з ефективністю

Замовити

Даний тип сайту ідеально підходить для тих підприємств, організацій і приватних осіб, яким не має сенсу утримувати ємний сайт. Сайт візитка містить основну інформацію про власника сайту, товари і послуги, прайс-лист та контактні дані. Створення сайту візитки – також відмінний варіант для презентації проектів.

Корпоративний сайт – обов’язковий інструмент кожного поважаючого себе підприємства. Унікальний дизайн, що запам’ятовується, зрозуміле управління, витриманий корпоративний стиль – це те, що ми можемо запропонувати Вам і впевнені сподобається Вашим бізнес-партнерам.

Інтернет магазин. Якщо Ви хочете продавати товари через Інтернет, Вам необхідний саме Інтернет-магазин. Зручність у користуванні, дизайн, що продає та просування в мережі – три стовпи успішного інтернет магазину. Ми допоможемо Вам створити свій успішний магазин в Інтернеті.

Виберіть вигляд сайту

який відповідає всім вашим вимогам

  • Сайт-візитка від 1700 грн докладніше

  • Корпоративний сайт від 5000 грн докладніше

  • Інтернет-магазин від 5000 грн докладніше

Наші роботи

1 2 3 4
slider responsive by WOWSlider.com v7.8

Сучасні технології

При створенні сайтів ми використовуємо:
HTML5/CSS3/JavaScript/PHP/jQuery

Системи управління контентом

Для зручності обслуговування сайту, ми встановлюємо сучасні системи управління наповненням сайту Drupal/Joomla/Wordpress

Адаптивний дизайн

Наші сайти зручно переглядати на всіх пристроях

Пошукова оптимізація

Просування сайтів в пошукових системах, підвищення позицій сайту в результатах пошуку

Ви хочете створити сайт для своєї компанії? Це правильне рішення! Ви звернулися за адресою! Наша IQIT команда з радістю Вам у цьому допоможе. Гідний досвід і позитивні відгуки клієнтів дозволяють нам сказати з упевненістю, що Ви отримаєте якісний результат, адже для нас це найголовніше!

А може, Ви ще не впевнені, чи хочете сайт, і чи потрібен він Вам взагалі? Давайте розглянемо наслідки створення сайтів:

Цілодобова робота компанії. Тепер Ваш офіс буде працювати не з 9 до 18 а весь час! Клієнт зможе отримати інформацію про Ваш продукт і купити його тоді, коли йому буде зручно. Створення сайту забезпечить економію часу і клієнту, і Вам. Замість того, щоб ставити цікаві питання консультантам, він зможе знайти відповіді на них на сайті, а подзвонити вже з конкретними цілями.

Про Вас дізнається весь світ! Створення сайту допоможе дізнатися світові про Ваше існування і дасть можливість успішно співпрацювати з будь-якою країною. Наші перекладачі із задоволенням допоможуть зробити сайт мультимовним і відкрити Вам нові можливості для Вашої діяльності.

Актуальність інформації. Сайт на сьогоднішній момент одна з найактуальніших реклам для компаній. На відміну від поліграфії та інших видів реклами, створення сайтів і реклами в інтернеті є найбільш ефективними методами, адже на сайті знаходиться постійно оновлювана інформація і клієнт з легкістю дізнається свіжі новини і новинки!

Пошук цільової аудиторії. Швидше за все клієнт буде шукати потрібний товар або послугу в пошуковику, і зайшовши на Ваш сайт, він вже буде знати, що йому потрібно. Далі залишається тільки зробити замовлення! Звичайно, створення сайтів передбачає SEO-оптимізацію і якісний контент, щоб і пошуковикам «подобався» Ваш сайт, і клієнт був задоволений корисною інформацією. IQIT команда обов’язково допоможе з вмістом сайту, проведе SEO-оптимізацію та інші необхідні заходи найкращим чином!

Коли Ви вже на 100% впевнені, що створення сайту це саме те, що Вам потрібно, слід визначити для себе потрібний вид сайту, згідно цілям і завданням.

Сайт візитка. Сайт візитка. Він може містити такі розділи, як головна сторінка, тут вказується основна інформація про компанію або проект і фотографії, портфоліо з прикладами робіт, сторінка з детальною інформацією про компанію та контактні дані. Сайт-візитка має свої переваги та гідності. Це невисока ціна, швидкі терміни виконання і те, що з часом сайт-візитку можна розширити до об’ємних розмірів. Також з сайтом-візиткою Ви отримуєте фірмові логотип і кольори компанії.

Створення корпоративних сайтів передбачає відкриття різних рівнів доступу для окремих співробітників, що забезпечує зручну і системну роботу кожному працівнику підприємства. Серед переваг створення корпоративного сайту є можливість розміщення великої кількості інформації, створення новинної стрічки, де можна публікувати останні новини компанії і таким чином підтримувати зв’язки з громадськістю і можливість спілкування співробітників між собою на форумі і особистими повідомленнями.

Створення сайтів Інтернет-магазинів включає в себе ряд правильно складених атрибутів. По-перше, це каталог товарів з хорошими описами, якісними фотографіями та розділом відгуків. Далі способи оплати, тут бажано вказувати кілька способів (картою, готівкою та ін.) Для того, щоб розширити коло покупців. Детальна інформація про доставку, адже клієнтові дуже важливо отримати замовлення швидко. Вказівка ​​різних способів зв’язку. Це телефон, мобільні телефони всіх операторів зв’язку, інтернет. І, звичайно, розділ з акціями та знижками. Адже це вельми привабливо для клієнтів!

Індивідуальний проект.Індивідуальний проект. Якщо Ви вирішили створити щось незвичайне і унікальне, то відповідно звичайний сайт Вам не підійде. Наша команда успішно здійснює створення сайтів виходячи з потреб клієнта, підбираючи всі складові так, щоб повністю відобразити суть проекту і добитися бажаного результату. Індивідуальний підхід – це наше кредо!

IQIT гарантовано надасть Вам:

СУЧАСНИЙ СТИЛЬ Ми йдемо в ногу з часом, тому готові надати Вам тільки найсвіжіші і сучасні розробки. Створення сайтів це наша улюблена справа, тому ми ставимося до цього з великим інтересом і втілюємо найсміливіші бажання в життя!

CMS Наші сайти розроблені на основі відомих і надійних систем управління сайтом.

АДАПТИВНИЙ ДИЗАЙН Наші сайти однаково добре виглядають як на великому моніторі ПК так і на екрані смартфона або планшета.

Отже, ми пропонуємо Вам створення сайтів різних видів та рівнів складності, креативний дизайн, допомога в підборі корисного і цікавого контенту, написання SEO статей, розвиток і просування сайтів і, звичайно, високий рівень обслуговування! Ми робимо свою роботу якісно, швидко і зі смаком.