Чистка комп’ютерів

Чистка від пилу і бруду вашого персонального комп’ютера, ноутбука або нетбука.

Періодичне чищення комп’ютерів здатне забезпечить безперебійну роботу Вашого комп’ютера на довгі роки. Пил, який потрапляє і осідає на деталях всередині комп’ютера, може призводити до перегріву і уповільнення роботи машини, а згодом може привести до згорання деяких компонентів. Щоб уникнути таких проблем рекомендується мінімум раз на півроку робити внутрішню чистку комп’ютера.

Сигнали що вказують на необхідність чистки комп’ютера:

  • Ваш комп’ютер або ноутбук став більш шумно працювати;
  • Ви стали помічати, що комп’ютер нагрівається сильніше звичайного;
  • знизилася швидкість роботи комп’ютера;
  • періодичне зависання або раптове вимикання комп’ютера.

Шум кулерів ПК, і відключення комп’ютера через перегрів процесора (синій екран) найчастіше є наслідком наявності пилу та сміття в корпусі ПК, несправності системи охолодження (кулерів) або пересохлої термопасти.
Чистка ПК включає в себе:

  • Очищення системного блоку ПК або корпусу ноутбука від пилу та сміття;
  • Заміна термопасти на всіх чіпах, підключених до системи охолодження;
  • Змащення вентиляторів кулерів.

Якщо Ви помітили один із симптомів перерахованих Вище, відразу звертайтеся до наших фахівців. Не чекайте, коли Ваш комп’ютер перегорить, адже тоді Вам доведеться купувати нові деталі або повністю робити заміну ПК, що в результаті буде коштувати Вам набагато дорожче, ніж регулярне чищення.
Щоб викликати майстра Вам необхідно зателефонувати нам або написати. Ви зможете домовитися з одним з наших фахівців про зручне місце і час зустрічі, це може бути як у Вас так і у нас в офісі. Якщо Ви перебуваєте в районі Дарниця, ми зможемо бути у Вас вже через 15 хвилин. А головне Вам не потрібно платити наперед. В першу чергу, наш майстер проведе діагностику комп’ютера, щоб встановити точну причину неполадок. Після діагностики Вам скажуть причину несправності і вартість роботи з усунення неполадок.