IT аутсорсинг в КиєвіОбслуговування IT інфраструктури підприємств

Обслуговування ПК

Обслуговування комп’ютерів, комп’ютерна допомога в Києві


Детальніше

icon-2

Створення сайтів

Створення сайтів та інтернет магазинів + підтримка


Детальніше

icon-3

IT аутсорсинг

Послуга абонентської IT-підтримки підприємства


Детальніше

icon-4

Установка ОС

Установка Windows, Lunux, MacOS і їх налаштування


Детальніше

Logo IQIT shadow

IT аутсорсинг

IQIT – це it послуги від команди системних адміністраторів широкого профілю, які здатні вирішити не тільки ряд стандартних проблем з комп’ютером (переустановка Windows, Linux, обслуговування і чистка ПК, забезпечення мережевої безпеки, видалення вірусів, наслідків їх роботи тощо) але відрізняються високим рівнем самостійного прийняття рішень, оскільки в більшості випадків до кожної проблеми з ПК необхідний індивідуальний підхід. Наші фахівці завжди стежать за всіма нововведеннями IT індустрії і здатні запропонувати найбільш вигідні, сучасні послуги з надання комп’ютерної допомоги в Києві і обслуговуванню комп’ютерів, планшетів, ноутбуків і мережевого устаткування.

IT послуги

Наша компанія надає весь спектр IT послуг – від створення корпоративного логотипу, установки/переустановки операційної системы до побудови інформаційної архітектури підприємства та цілодобового it аутсорсингу. Основними напрямками діяльності компанії IQIT є:

Більш детально на нашій сторінці IT-послуги

Обслуговування комп’ютерів

У сучасному світі, де у кожного є ноутбук, комп’ютер або планшет, а технології жодного дня не стоять на місці, дуже складно самостійно без кваліфікованої допомоги вирішити проблеми, які виникають з ПК і провести обслуговування комп’ютерів. Безумовно, Ви можете звернутися до сусіда, який можливо зможе вирішити Вашу проблему, але в такому випадку у Вас немає ніяких гарантій, що Ваш комп’ютер відремонтують або не зіпсують. Звертаючись до нас, Ви отримуєте кваліфіковану комп’ютерну допомогу з гарантією.

Те, що ми надаємо – це термінові, якісні та доступні IT послуги в Києві та якісне планове обслуговування комп’ютерів.

Для підприємств ми пропонуємо IT аутсорсинг, що допоможе істотно скоротити витрати на системного адміністратора. Системний адміністратор необхідний кожному підприємству, тільки не всі можуть його собі дозволити. IQIT – це ваш системний адміністратор, тільки дешевше, не хворіє і без необхідності соц виплат.

Створення сайтів

Наші веб-дизайнери та верстальники готові розробити для Вас сайт будь-якого рівня складності. Створення сайтів від IQIT – це послуга просування Вашого бізнесу на новий рівень. Наші дизайни Вас приємно здивують, вони завжди унікальні і сучасні.