РІШЕННЯ – “Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить”. Як закрити сторінку?

РІШЕННЯ – “Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить”. Як закрити сторінку?

Не можете закрити настирливу сторінку? Голос говорить “Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить”?

НЕ НАТИСКАЙТЕ!

При натисканні кнопки “Добавить” з великою часткою ймовірності на ваш браузер додасться шкідливе розширення, яке буде збирати дані про Вас і пхати непотрібну рекламу.

Для вирішення проблеми на більшості форумах рекомендують закрити процес браузера через диспетчер задач, але є й інший, більш простий спосіб.

Дивіться інструкцію в картинках нижче, в залежності від вашого браузера. (На Firefox картинок нема, але візуально все те саме що і на Chrome)

Google Chrome:

 1. Тиснемо правою кнопкою миші на сторінці, де завгодно. Вибираємо в меню пункт “Перегляд коду елемента”РЕШЕНИЕ Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить
 2.  

 3. У панелі, що з’явилася, знаходимо в коді в самому верху сходинку, яка починається з <body… Тиснемо по рядку правою кнопкою і вибираємо “Видалити”.РЕШЕНИЕ Закрытие страницы Добавить
 4.  

 5. ВСЕ. Ми можемо закрити сторінку.Инструкция Закрытие блокирующей страницы

 

Mozilla Firefox:

 1. Правою кнопкою миші на сторінці, тиснемо “Дослідити елемент”.
 2. У панелі, що з’явилася знаходимо в коді в самому верху сходинку, яка починається з <body… Тиснемо по рядку правою кнопкою і вибираємо “Видалити вузол”.
 3. ВСЕ. Ми можемо закрити сторінку.
РІШЕННЯ – “Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить”. Як закрити сторінку? обновлено: September 5, 2015 - dashbog

2 thoughts on “РІШЕННЯ – “Для закрытия страницы нажмите кнопку добавить”. Як закрити сторінку?

 1. Владимир

  Добрый день. А как решить эту задачу окончательно и бесповоротно? Дело в том, что спустя некоторое время, мой браузер может открыться и вывести меня на сайт, с подобным предложением, автоматически. Либо во время простоя, без посещений каких либо сайтов, в открытом браузере, также автоматически, всплывает предложение установить расширение. Прямо говоря, имеется некий скрипт, с определенной периодичностью открывающий подобные страницы, с похожими предложениями. Как обнаружить и удалить скрипт?

  1. dashbog Post author

   Проверьте вашу ОС на наличие вредоносного кода. Рекомендую Malwarebytes free.