Установка Windows, Linux, MacOS

Встановлення та налаштування ОС (Windows, Linux, MacOS) усіх видів операційних систем на Ваш ПК.
Одним з важливих чинників правильної роботи комп’ютера є правильно встановлена операційна система. Сам по собі комп’ютер без ОС та програмного забезпечення особливої цінності не представляє. Саме тому питання установки (інсталяції) необхідних програм і операційної системи є одним з найважливіших.

Ціни за установку Windows, Linux, MacOS Ви можете переглянути тут — Ціни

Установка Windows
Установка Windows, Linux, MacOS

Наша компанія надає весь спектр послуг з установки таких операційних систем як:

Windows
Віндовс одна з найпопулярніших операційних систем в усьому світі. Ми допоможемо Вам вибрати правильну версію залежно від технічних вимог Вашого комп’ютера, а також завдань для яких призначений Ваш ПК, ноутбук або планшет.
Linux
Дана операційна система має істотні переваги в порівнянні з іншими ОС. Операційна система лінукс є несприйнятливою до вірусів і здатна значно прискорити роботу Вашого комп’ютера.
Mac OS
Особливістю даної системи є складність установки, тому допомога кваліфікованих фахівців особливо необхідна при інсталяції даної ОС.

 

Наші фахівці допоможуть Вам розібратися в перевагах і недоліках всіх ОС, а також підкажуть найбільш оптимальне рішення для поставлених завдань. Незалежно від того яку з IT послуг Ви оберете – установка лінукс, віндовс або будь-якої іншої операційної системи – наш фахівець прибуде до Вас в найкоротші терміни.

А також хочемо підкреслити, що ми надаємо послуги з установки, перевстановлення та налаштування ОС в Києві як фізичним, так і юридичним особам.

Ціни за установку Windows, Linux, MacOS Ви можете переглянути тут — Ціни

Повний перелік IT-послуг компанії IQIT тут — IT послуги